HAKKIMIZDA   KOLEKSIYON   SATIS NOKTALARI   BASIN   ILETISIM
 
HAKKIMIZDA
 
 
HAKKIMIZDA
MİSYON ve VİZYONUMUZ
DEĞERLERİMİZ
KALİTE POLİTİKAMIZ
İNSAN KAYNAKLARI
Tiny Scrollbar: A lightweight jQuery plugin
Temelleri 1969 yılında atılan CSF Group, gümüş üretim ve toptan satış yaparak gerek iç piyasada gerek ihracatta göstermiş olduğu başarılar ve kazanmış olduğu ödüllerle sektörünün öncü firmalarından biri olarak hizmet vermektedir.

1995 yılında pazarlama birimlerinin kurulmasıyla aktif toptan satış faaliyeti başladı.

2004 yılında üretim ve toptan satış hizmetini, yükselen pazar payı ve artan müşteri ihtiyaçları doğrultusunda Özcan Silver çatısı altında gerçekleştirdi.

2005 yılında CSF Jewelery Bangkok olarak Tayland'da toptan satış ofisi açıldı.

2008 yılında gümüş zincir fabrikasını bünyesine ekleyen CSF Group, 2009' a geldiğimizde CSF Silver İstanbul mağazası hizmete açarak kurumsallaşma yolunda ivme kazandı.

2010' da büyümesine devam eden CSF Group "S&B Jewelry" çatısı altında 1500m2'lik gümüş üretim fabrikasını açarak devamlı gelişmeyi hedefleyen yolunda önemli bir adım attı. Aynı yıl saat üretimine başlayan CSF Group saat marka ve koleksiyonlarıyla iç piyasa toptan satışının yanı sıra dış piyasaya distrübütörlük vermeye başladı.

İç piyasa ve yurt dışında gerçekleştirdiği ihracat gücünü kazandığı ödüllerle birlikte tescillendiren CSF Group; 2008 Yılında İMMİB ( İstanbul Maden ve Metaller İhracatçı Birlikleri) tarafından gerçekleştirilen "100 Büyük İhracat Firması" listesinde sektörünün Türkiye ihracat birincisi olmaya hak kazandı.

CSF Group; Bugün Dünya'nın 66 ülkesine ihracat sağlayan ve yurt dışında İtalya, Rusya, Hong Kong, Polonya, Kazakistan, Lİtvanya, İngiltere, Sırbistan, Dubai, Yunanistan, USA fuarlarıyla birlikte yurtiçi tüm sektör fuarlarına katılım gerçekleştirmektedir.

CSF Group, üretimini ve pazarlamasını gerçekleştirdiği CSF Time, Jack Pierre ve Balezza saat markalarını; satış noktaları ve Loja's marka mağazalarında bünyesinde son tüketiciye ulaştırmaktadır.

Uzman tasarım kadrosuyla kaliteli ve özgün ürünler sunabilmeyi ve müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışını devamlı geliştirmeyi benimseyen CSF Group, müşterilerine farklı ve özel bir alışveriş deneyimini yaşatmayı amaçlamaktadır .


  HABERLER MSTER HZMETLER TEKNIK DESTEK E-KATALOG E-BROSR GARANTI SARTLARI DOWNLOAD