HAKKIMIZDA   KOLEKSIYON   SATIS NOKTALARI   BASIN   ILETISIM
 
GARANTİ SARTLARI
 
Tiny Scrollbar: A lightweight jQuery plugin
1. Garanti süresi, ürünün tesliminden itibaren başlar ve 2 yıldır.

2. Ürünün bütün parçaları dahil olmak üzere tamamı, firmamızın garantisi kapsamındadır.

3. Ürünün garanti süresi içerisinde arızalanması durumunda, tamirde geçen süre garanti süresine eklenir. Ürünün tamir süresi en fazla 30 iş günüdür.Bu süre, ürüne ilişkin arızanın servis istasyonuna, servis istasyonunun olmaması durumunda, ürünün satıcısı, bayii, acentesi, temsilciliği, ithalatçısı veya imalatçısından birisine bildirim tarihinden itibaren başlar.

4. Ürünün garanti süresi içerisinde, gerek malzeme ve işçilik, gerekse montaj hatalarından dolayı arızalanması halinde, işçilik masrafı, değiştirilen parça bedeli ya da başka herhangi bir ad altında hiçbir ücret talep etmeksizin tamiri yapılacaktır.

5. Ürünün;
- Teslim tarihinden itibaren garanti süresinde kalmak kaydıyla bir yıl içerisinde, aynı arızayı ikiden fazla tekrarlaması veya farklı arızaların dörtten fazla ortaya çıkması sonucu üründen yararlanamamasının süreklilik kazanması,
- Tamiri için gereken azami sürenin aşılması,
- Servis istasyonunun mevcut olmaması halinde sırasıyla satıcısı, bayii, acentesi, temsilciliği, ithalatçısı veya imalatçısından birisinin düzenleyeceği raporla arızanın tamirinin mümkün bulunmadığının belirlenmesi, durumlarında ücretsiz olarak değiştirme işlemi yapılacaktır.

6. Ürünün kullanma kılavuzunda yer alan hususlara aykırı kullanılmasından kaynaklanan arızalar garanti kapsamı dışındadır.

7. Garanti Belgesi ile ilgili olarak çıkabilecek sorunlar için Sanayi ve Ticaret Bakanlığı Tüketicinin ve Rekabetin Korunması Genel Müdürlüğü'ne başvurulabilir. Jack Pierre saatini kullandığınız için teşekkür ederiz. Hassas ve yüksek kalite standartlarına göre üretilmiş olan saatinizi uzun yıllar sorunsuz olarak kullanacağınızı umuyoruz. Tamir gerektiren durumlarda Jack Pierre Servis Merkezleri hizmetinizde olacaktır. Almış olduğunuz Jack Pierre saatinin, garanti şartlarına girebilmesi için, garanti belgesinin eksiksiz ve doğru doldurulması gerekmektedir. Garanti belgesi bulunmayan, doldurulmayan, üzerinde değişiklik yapılmış yanlış bilgi içeren belgeler garanti kapsamına dahil edilmezler .


  HABERLER MÜSTERİ HİZMETLERİ TEKNIK DESTEK E-KATALOG E-BROSÜR GARANTI SARTLARI DOWNLOAD