HAKKIMIZDA   KOLEKSIYON   SATIS NOKTALARI   BASIN   ILETISIM
 
HABERLER
 
This is "page" 3...........(can't scroll this one, to little content)
Tiny Scrollbar: A lightweight jQuery plugin

03.10.2011

Antalya Expo Silver

CSF Group saat markası  Jack Pierre  Antalya Expo Silver Gümüş Takı ve Saat Fuarı ana sponsoru oldu.

Csf Group, kendi bünyesinde yer alan Jack Pierre saat markasına yönelik olarak marka iletişim sponsorluklarına bir yenisini daha ekledi. 15 yıldan bu yana Antalya’da düzenlenen Antalya Gümüş Takı ve Saat Fuarı’nın 2012 ana sponsoru olan Jack Pierre bir ilki daha gerçekleştirerek Dünya’nın ilk ve tek gümüş takı ve saat fuarına ev sahipliği yapıyor.

Fuara başta Antalya olmak üzere Türkiye genelinden çok sayıda gümüş ve saat işletmecileri katılırken Csf Group son iki yıldır ana sponsorluğunu yürüttüğü fuarı, 2012’de Jack Pierre saat markasının ana sponsorluğu ile devam ettiriyor.Fuar takipçilerine birbirinden farklı saat modelleri ve gümüş takı seçenekleri sunmaya hazırlanıyor.

Zamanın ruhunu Jack Pierre saat markası ile karakterize eden Csf Group, aynı zamanda Balezza ve CSF Time markalarıyla da saat severlere farklı seçenekler sunuyor.

5 gün boyunca devam edecek olan fuarda Csf Group, ürünleriyle birlikte fuar ziyaretçilerine yönelik hazırlayacağı defile ve tanıtım sunumlarıyla da farklı bir fuar deneyimi yaşatmaya hazırlanıyor.

.


  HABERLER MÜSTERİ HİZMETLERİ TEKNIK DESTEK E-KATALOG E-BROSÜR GARANTI SARTLARI DOWNLOAD